آموزشگاه تخصصی ریاضی ویژن
ثبت‌نام ۵۲۱ نفر برای شرکت در پانزدهمین کنفرانس آموزش ریاضی کشور
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از ثبت‌نام ۵۲۱ نفر برای شرکت در پانزدهمین کنفرانس آموزش ریاضی کشور خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر، ناصر کرمی صبح سه‌شنبه در سومین کمیته اجرایی کنفرانس ریاضی کشور اظهار داشت: تاکنون ۵۲۱ نفر فرم ثبت نام شرکت در پانزدهمین کنفرانس آموزش ریاضی را تکمیل کرده اند که استان بوشهر با ۸۳ نفر شرکت کننده، از نظر تعداد شرکت‌کننده در رده اول است.
وی ادامه داد: کنفرانس علمی راهکاری موثر برای ارتقای کیفیت آموزشی و تربیتی است و استفاده از تجارب آموزشی اساتید، یافته‌های پژوهشی پژوهشگران و همچنین تعامل سازنده با دانشگاه‌ها و موسسات عالی از فایده‌های این کنفرانس است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر تصریح کرد: برگزاری کنفرانس آموزش ریاضی در بوشهر باعث ارتقای کیفیت علمی و آموزشی معلمان استان در دوره‌های تحصیلی به‌ویژه دوره ابتدایی می‌شود. کرمی افزود: این کنفرانس انگیزه لازم را درمیان معلمان ایجاد می‌کند و زمینه کیفی آموزش ریاضی استان را بالا می برد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: یکی از برنامه‌های این کنفرانس، نمایشگاه دست سازهای آموزشی معلمان است که خلاقیت آن‌ها در امر آموزش و استفاده از روش‌های نوین آموزشی را نشان می‌دهد. پانزدهمین کنفرانس آموزش ریاضی کشور سوم تا ششم بهمن به میزبانی استان بوشهر برگزار می شود.
VISION