آموزشگاه تخصصی ریاضی ویژن
ثبت نام هشتمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو

بر اساس اعلام روابط عمومی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری، هشتمین المپیاد نانو با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو، فروردین ماه ۱۳۹۶ برگزار می‌شود.

باشگاه نانو مهلت ثبت‌نام هشتمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو را که با حمایت ستاد توسعه فناوری نانو برگزار می‌شود، تا پایان ۱۵ بهمن‌ماه جاری تمدید کرد.

به گزارش ایسنا، با توجه به درخواست‌های متعدد نهادهای ترویجی و دانش‌آموزان (به علت تداخل با ایام امتحانات) مبنی بر تمدید مهلت ثبت‌نام، باشگاه نانو مهلت ثبت‌نام هشتمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو را تا پایان ۱۵ بهمن‌ماه سال ۱۳۹۵ تمدید کرد.

این تصمیم در راستای کاهش تدریجی مهلت ثبت‌نام برای متناسب شدن با تغییر ساختار کلی المپیاد نانو و همسوتر شدن با سایر رویدادهای علمی مشابه از سال آینده، اتخاذ شده‌است.

آزمون هشتمین المپیاد نانو، فروردین‌ماه سال ۱۳۹۶ در سراسر ایران برگزار خواهد شد. تا کنون حدود ۱۸ هزار دانش‌آموز در این  رقابت بزرگ علمی ثبت‌نام کرده‌اند، سایر دانش‌آموزانی که علاقه‌مند به شرکت در این دوره از المپیاد نانو هستند فرصت دارند تا ۱۵ بهمن‌ماه از طریق سایت باشگاه نانو در این آزمون ثبت‌نام کنند.

هزینه ثبت‌نام برای هر داوطلب از دوم بهمن‌ماه تا پایان مهلت ثبت‌نام، ۲۰ هزار تومان است. تا کنون استان‌های کردستان و کرمانشاه با بیش از ۲ هزار داوطلب و مازندران با بیش از ۱۵۰۰ داوطلب در صدر جدول استان‌ها قرار دارند.

در بین نهادهای ترویجی فعال نیز تا کنون پژوهش‌سرای دانش‌آموزی پروفسور شمسی‌پور ناحیه ۳ کرمانشاه، پژوهش‌سرای رازی دشت آزادگان و پژوهش‌سرای دانش‌آموزی شهیدان محمدزاده آمل، دارای بیشترین تعداد ثبت‌نام‌ها هستند.

 

VISION