آموزشگاه تخصصی ریاضی ویژن
ربات بامزه و جالب پاناسونیک + عکس

شرکت پاناسونیک در نمایشگاه CES 2017  که چند وقت پیش برگزار شد رباتی هوشمند را معرفی کرد. 

این ربات و بسیاری از ربات‌هایی که در CES امسال به نمایش درآمدند، شبیه به اکسپریا ایجنت سونی هستند که مدتی از آن نیز خبری نیست.

پاناسونیک ربات بامزه‌ای را به CES 2017 آورده که قادر است دستورات شما را دریافت کند و پاسخ دهد و در صورت نیاز تصویر مرتبط را از طریق پروژکتور داخلی‌اش روی میز یا دیوار پخش کند.


ربات پاناسونیک هنوز یک طرح مفهومی است و حتی اسم ندارد و پاناسونیک آن را به نمایشگاه آورده است تا بازخورد مردم را دریافت و در راستای بهبود ربات خود از آن‌ها استفاده کند. این ربات دستیار صوتی داخلی خواهد داشت و به پلتفرم اینترنت اشیاء متصل می‌شود تا امکان کنترل لوازم خانگی از طریق آن میسر شود. به این ترتیب ربات پاناسونیک قابلیت‌های مشابه گوگل هوم و آمازون اکو را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

مهم‌ترین برتری ربات پاناسونیک به گوگل هوم یا آمازون اکو در پروژکتور داخلی و چرخ برای راه‌رفتن است. این ربات صدای شبیه به کودکان دارد و حرکات بامزه‌ و مرتبط با گفتگوی در جریان را انجام می‌دهد. این ربات می‌تواند روی میز شما حرکت کند و در صورت نیاز، عکس یا ویدیوی مورد نظرتان را روی دیوار یا میز تحریر به نمایش بگذارد.

باید منتظر ماند و دید پاناسونیک طی ماه‌های آینده چه تغییراتی روی این ربات اعمال می‌کند و محصول نهایی چه زمانی آماده‌ی عرضه می‌شود.

ربات بامزه و جالب پاناسونیک + عکس

VISION