آموزشگاه تخصصی ریاضی ویژن
چرا کلاس تابستانه ریاضی مناسب است؟

افزایش نمره : اگر می خواهید به خودتان فرصتی دهید تا در امتحانات سال بعدی نمره بهتری داشته باشید ، این نکته مهم ترین دلیل برای ثبت نام در کلاس تابستانه ریاضی است. با کمی محکم کاری و میزانی هزینه تحصیل خود کردن می توانید اطلاعات مفید ترین در درس ریاضی را در کلاس های تابستانه داشته باشید و در نهایت توانایی بیشری در جواب به سوالات در امتحانات خواهید داشت.

 

اگر موضوعی را کامل متوجه نشده اید کلاس تابستانه ریاضی فرصت مناسبی است : زمان تابستان بهترین موقعیت برای توجه و تمرکز بر روی یک مساله درسی است که شما در آن ضعف دارید . فرض کنید در یک مساله ریاضی مثل حد ، مشتق ، توان و ... مشکل دارید . در کلاس های تابستانه با کمک مدرس می توانید به راحتی مشکل را بر طرف کنید.

 

 

برای آماده شدن برای کنکور ( یا آزمون ورودی مدارس ) : اگر به دنبال آماده شدن برای کنکور یا آزمون ورودی مدارس هستید کلاس های تابستانه دقیقا همان چیزی است که شما می خواهید . کنکور و آزمون های ورودی مدارس نیاز به تست زنی های زیاد ، تمرین ، تمرکز و تقویت دانش شما در دروس مختلف به ویژه درس ریاضی است دارد.

 

برای آشنایی بیشتر با مباحث و دروس سال تحصیلی پیش رو : کلاس های تابستانه بخش زیادی از مباحث سال آینده را در بر می گیرد . در این کلاس ها مدرس، دانش آموزان را با مباحث درسی سال آینده آشنا می کند و از این طریق دانش آموز سال تحصیلی پیش رو را با آشنایی بیشتر و دید وسیع تری شروع می کنند.

 

کلاس های تابستانه موسسه تخصصی ریاضیات ویژن شامل موارد بسیار گسترده تری می باشد .

جهت ثبت نام تماس بگیرید با

88904002

66713472

77181336

77181399

66575951
VISION