آموزشگاه تخصصی ریاضی ویژن
گوشی های موبایل ۲۰۱۷ چه شکلی خواهند بود؟

این روزها بازار رقابت بین اسمارت‌فون‌ها به شدت داغ است. هر کدام از سازنده‌های گوشی‌های هوشمند در طراحی‌های جدید خود به دنبال رونمایی از ویژگی جدیدی در دستگاه‌های هوشمند خود هستند که تا قبل از آن وجود نداشته است. ویژگی جدیدی که این بار برای ورود گوشی‌های لمسی در سال ۲۰۱۷ در نظر گرفته شده است انعطاف‌پذیر بودن آن‌هاست. بنابراین باید در آینده‌ای نه چندان دور منتظر ورود گوشی لمسی تاشو به این عرصه باشید.

 

گوشی لمسی تاشو می‌تواند یک نقطه فروش بزرگ باشد، اما هنوز به طور کامل مشخص نیست که چه ویژگی‌های منحصر به فردی در این گوشی جدید جای گرفته است.

 

ال‌جی همچنین می‌تواند به جای تولید محصولات خود، از تجربیاتش برای توسعه دستگاه‌های جدید برای مشتریانی مانند هوآووی یا اپل استفاده کند. در هر صورت، به نظر می‌رسد که به زودی می‌توان تلفن‌های همراه با نمایشگر تاشو را که تاکنون فقط در حد شایعه و گمان بودند، از نزدیک مشاهده کرد.

 

پس از اپل با ۶S آیفون جدید با عرضه فن‌آوری‌های جدید صفحه نمایش لمسی ۳D، همه چشم انتظار سامسونگ هستند که با معرفی یک تکنولوزی جدید خریداران را مجذوب خود کند. سامسونگ با صفحه نمایش منحنی دو کهکشان S6 طرفداران بسیار زیادی داشته است اما این بار سامسونگ در نظر دارد با صفحه نمایش گوشی لمسی تاشو خود همه را مجذوب خود کند. شرکت سامسونگ از ماه اوت ۲۰۱۶ در حال کار بر روی تلفن همراه جدیدی است که پس از باز شدن به یک تبلت ۷ اینچی تبدیل می‌شود و گفته می‌شود در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۷ بیش از ۱۰۰ هزار دستگاه از آن را به بازار ارائه خواهد کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از کره هرالد، سامسونگ با توجه به مسائل بازاریابی و سوددهی، هنوز بطور ۱۰۰ درصد از ارائه گوشی لمسی تاشو به بازار در سال ۲۰۱۷ مطمئن نیست. پس از فاجعه آتش‌سوزی‌های گوشی‌های تلفن همراه گلکسی نوت ۷، این شرکت در مورد محصولات جدید خود با وسواس بیشتری عمل می‌کند.

همچنین گفته می‌شود که شرکت ال‌جی نیز قصد دارد در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۷ حدود ۱۰۰ هزار گوشی جدید با صفحه نمایش لمسی تاشو به بازار معرفی کند. این شرکت از شانس بهتری در این نوع فناوری برخوردار است زیرا از دو تا سه سال قبل بر روی این فناوری‌های تاشو کار کرده است.

گوشی های موبایل ۲۰۱۷ چه شکلی خواهند بود؟

 

VISION